WeArePadel Warsaw

Kopia Turniej Decathlon dla początkujących

Zapraszamy wszystkie osoby początkujące do udziału w naszym turnieju padlowym! To wyjątkowe wydarzenie stworzone specjalnie dla osób​,​ które chcą spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi parami.

Turniej padlowy dla początkujących jest doskonałą okazją​,​ abysprawdzić swoje umiejętności w grze zróżnymi rywalami oraz poznać innych pasjonatów tegosportu. Bez względu na to​,​ czy dopiero zaczynaszswoją przygodę z padlem​,​ czy masz już jakieśdoświadczenie​,​ ten turniej jest dla Ciebie!

Nasz turniej został zaprojektowany w taki sposób​,​ aby dostarczyć nie tylko wspaniałej rozrywki​,​ ale również umożliwić naukę i rozwijanie umiejętności. Na miejscu będzie dostępny wykwalifikowany organizator​,​ który odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości​,​ jakie pojawią się w trakcie gry.

Organizujemy turniej w przyjaznej atmosferze​,​ gdzieduch fair play jest priorytetem. Chcemy​,​ aby każdyuczestnik czuł się komfortowo i miał możliwośćczerpania radości z gry. Nie przegap okazji​,​ aby dołączyć do naszego turnieju padlowego dlapoczątkujących! To wspaniała możliwość poznania nowych osób​,​ rozwinięcia umiejętności i przede wszystkim świetnej zabawy.Zarejestruj się już dziś i bądź częścią tej sportowej przygody!

System gier:
Uczestników podzielimy na grupy w obrębie której każdy zawodnik zagra w parze z każdym. Po fazie grupowej zostaną utworzone stałe pary​,​ które przejdą do fazy pucharowej. W przypadkumałej frekwencji turniej zakończy się po fazie grupowej.

Kategoria: Open Poziom: C (początkujący)
Zgłoszenia indywidualne
Termin: sobota 09.09.2023 godz. 13.00.
Czas: wzależności od liczby zgłoszeń od 3 do 5 godzin.
Termin zgłoszeń: piątek 08.09.2023 do godz.18:00
System rozgrywek: grupowy ze zmiennymi partnerami
Wpisowe: 60 zł od osoby.
Przewidziany poczęstunek dla uczestników oraz nagrody! 🙂
Minimalna liczba uczestników: 8 osób

Data

wrz 09 2023
Zakończone!

Czas

1:00 pm - 5:00 pm

Koszt

$60.00

Lokalizacja

We Are Padel Warsaw
Jutrzenki 12, 02-233 Warszawa

Organizator

We Are Padel Warsaw
We Are Padel Warsaw
Telefon
22 299 13 93
Email
warszawa@wearepadel.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *