WeArePadel Warsaw

Klub

O nas

We Are Padel Warsaw (dawniej ProPadel Warsaw) to najstarszy w Polsce klub z krytymi kortami do padla – unikalne miejsce posiadające 5 pełnowymiarowych kortów, kawiarnię oraz strefę coworkingową. Współpracujemy z Polską Federacją Padla, Reprezentacją Narodową oraz posiadamy profesjonalną kadrę trenerską.

Jesteśmy zlokalizowani w Warszawie przy ul. Jutrzenki 12 – w miejscu z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. Działamy 24/7 dzięki aplikacji Playtomic w której w każdej chwili można zarezerwować kort i dostać się na teren obiektu.

Dysponujemy wydzieloną strefą odpoczynku, w której wypijesz kawę lub herbatę, popatrzysz na toczące się rozgrywki czy omówisz zakończoną rozgrywkę.

Do dyspozycji naszych gości mamy również stół do tenisa stołowego, X-BOXa z Fifą, stół do piłkarzyków oraz trenażery – rower stacjonarny i wioślarz.

Poznaj nasz zespół

W naszym klubie do Waszej dyspozycji są:

Adam Grabiński – Manager Klubu/Trener

Julia Jagodzińska – Trenerka

Maciej Naduk - Trener

Kamil Grzybowski – Trener


Karol Szurmiak – Trener

Alex rodriguez - trener

Volodymyr Chierniev – Instruktor i pracownik recepcji

Inga verchenko - pracownik recepcji

Mikołaj Klapczyński – INSTRUKTOR i Pracownik recepcji

KUBA WŁOSTOWSKI – PRACOWNIK RECEPCJI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Jeśli poszukujesz miejsca do zorganizowania imprezy firmowej, urodzin czy szkolenia to trafiłeś idealnie. W sali konferencyjnej przeprowadzisz spotkanie, wdrożenie czy prezentację, a po oficjalnej części możecie zasmakować sportowych emocji na naszych pełnowymiarowych 5 kortach do padla.

Mamy spore doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych takich jak urodziny czy spotkania świąteczne. Szereg dodatkowych atrakcji takich jak stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, plaża z leżakami czy grill powodują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Napisz do nas jaki masz pomysł, a my go zrealizujemy.

Napisz na warszawa@wearepadel.com
lub zadzwoń 730 224 227.

Karta klubowa

Zostań członkiem naszego klubu!

Naszym stałym klientom oferujemy możliwość wykupienia karty klubowej, która zapewnia takie korzyści jak:

– 10% zniżki na wpisowe do turniejów organizowanych przez klub

– zniżki na zakup sprzętu sportowego

– zniżki na zakupy w barze

– udział w specjalnych eventach organizowanych tylko dla klubowiczów

Koszt wykupienia karty klubowej to 150 zł. Wraz z kartą Klubowicz otrzymuje voucher na rezerwacje kortu na 1 godzinę. Karta jest ważna przez 12 miesięcy.

Galeria