WeArePadel Warsaw

Inne

Nagrania video z kortu

Chciałbyś zobaczyć jak wygląda Twoja gra z innej perspektywy? A może chcesz pochwalić się rodzinie lub znajomym swoją padlową zajawką? Jako jedyny klub w Warszawie oferujemy możliwość uzyskania nagrania z Twojego meczu lub treningu. Wystarczy, że zgłosisz się do nas po swojej grze (nawet do 7 dni po niej) wraz z nośnikiem danych.
Koszt nagrania (do 2 godzin) to 30 zł.

Strefa coworkingowa

Jeśli potrzebujesz miejsca, aby w spokoju popracować lub przeprowadzić spotkanie online to zapraszamy Cię do naszej strefy coworkingowej. Specjalnie przygotowane stanowiska umożliwią Ci efektywną pracę. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Oferta dla firm

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch! Najlepszą formę uzyskasz poprzez aktywność fizyczną. Efektywniejsza praca, lepsze samopoczucie i koncentracja to tylko niektóre z korzyści płynące z regularnego ruchu.
Padel to doskonały sposób na zadbanie o formę pracowników, ich integrację i obniżenie poziomu stresu. Coraz więcej pracodawców decyduje się na taką formę benefitu pracowniczego, ponieważ korzyści z niego są obopólne.

Wszystkie firmy chcące zapewnić swoim pracownikom możliwość takiego spędzenia czasu
zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

– jednorazowego lub cyklicznego wynajmu kortów do padla

– treningów indywidualnych lub grupowych pod okiem trenera

– turniejów firmowych dla pracowników lub kontrahentów

W celu otrzymania spersonalizowanej oferty zapraszamy do kontaktu:
Adam Grabiński – manager klubu
a.grabinski@wearepadel.com